Polska, medal z okazji uchwalenia Konstytucji Marcowej, 1921

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:27:20
169827
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z okazji uchwalenia Konstytucji Marcowej, 1921, Warszawa, Aw: Trzy postacie (symbolizujące trzy stany) klęczące przed Matką Boską, wyżej Orzeł Rw: Na płycie napis NA / PAMIĄTKĘ / UCHWALENIA / KONSTY= / TUCJI / 17.MARCA / 1921, na rancie sygnatura J. CHYLIŃSKI
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50.20 g, 50.3 mm, patyna, medal projektu Jana Raszki, bity w zakładzie Józefa Chylińskiego w Warszawie
Literatura: Strzałkowski 483 (R)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 597

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  220 zł