Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 24-10-2016 18:00
Zakończenie: 03-11-2016 20:30 ÷ 22:19
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Austria, medal Bitwa pod Siklós, 1687
Austria, medal Bitwa pod Siklós, 1687
131640
Aw: Popiersie Leopolda w prawo i napis wokoło LEOPOLDVS M...
II-

1 550 zł

szac. 400 zł

1637 wyświetleń

4 zakończona
Śląsk, medal kościelny, 1704
Śląsk, medal kościelny, 1704
131646
Aw: Taca do zbierania datków, wokoło napis GEBEN IST SELI...
II-

280 zł

szac. 150 zł

518 wyświetleń

3 zakończona
Śląsk, medal z 1744 roku z kometą Klinkenberga - de Chéseaux’a
Śląsk, medal z 1744 roku z kometą Klinkenberga - de Chéseaux’a
131645
Aw: Kometa na rozgwieżdżonym zimowym niebie, w odcinku da...
III+

250 zł

szac. 200 zł

913 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, medal chrzścielny, XVII / XVIII w.
Niemcy, medal chrzścielny, XVII / XVIII w.
131642
Aw: Dziecię (Chrystus) stojący na wprost, w gwieździstej ...
II

165 zł

szac. 150 zł

499 wyświetleń

4 zakończona
Austria, medal Kasata Józefińska, 1782
Austria, medal Kasata Józefińska, 1782
131641
sygnatura na rękawie REICH (Johann Christian Reich), Aw: ...
II

120 zł

szac. 200 zł

527 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, medal moralizatorski, bez daty - przełom XVIII / XIX w. (ok. 1
Niemcy, medal moralizatorski, bez daty - przełom XVIII / XIX w. (ok. 1
131643
Aw: Bocian i lis patrzący na siebie, u dołu sygnatura LOO...
II-

95 zł

szac. 150 zł

577 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, żeton przyjaźni, XVIII w. (ok. 1750 r.)
Niemcy, żeton przyjaźni, XVIII w. (ok. 1750 r.)
131647
Aw: Ołtarz, nad nim dwie ręce z chmur w uścisku, nad nimi...
II-

90 zł

szac. 150 zł

570 wyświetleń

1 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), pamiątkowy żeton, bez daty (1862)
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), pamiątkowy żeton, bez daty (1862)
131408
Aw: Głowa prezydenta Andrew Jacksona w lewo; Rw: Głowa Je...
II-

start 90 zł

1444 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.