Polska, ort, 1615

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 21:09:00
131595
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, popiersie z płaską kryzą, kropka za łapą niedźwiedzia, brak kropek przy krzyżu nad herbem miasta
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalnie niecentryczny, patyna, bardzo ładny
Literatura: Shatalin GD15-11 (R2), Kop. 7488 (R2)

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1585

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  2 000 zł
4)  1 800 zł
5)  1 750 zł
6)  1 700 zł
7)  1 650 zł
8)  1 550 zł
9)  1 350 zł
10)  940 zł
11)  920 zł