Grecja i posthellenistyczne, drachma, V-IV w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 20:36:00
131743
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Apollonia Pontika, drachma, V-IV w. pne, Aw: Mała głowa Gorgony na wprost, Rw: Kotwica między literą A a rakiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.29 g
Literatura: Sear 1655, SNG Cop. 454

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1713

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  150 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  95 zł