Polska, 1 złoty, 1830 FH
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 złoty, 1830 FH
Cena wylicytowana: 560 zł
131723
Opis: |
Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 1 złoty, 1830 FH, Warszawa, odmiana z kropkami po ZŁO i POL |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 999, Plage 73, Berezowski 2.50 zł |
Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 3427
1) 560 zł
2) 540 zł
3) 440 zł
4) 420 zł
5) 410 zł
6) 300 zł
7) 280 zł
8) 260 zł
9) 250 zł
10) 220 zł
11) 210 zł
12) 200 zł
13) 170 zł
14) 150 zł
min |