Austria, medal Bitwa pod Siklós, 1687

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:17:20
131640
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, medal Bitwa pod Siklós, 1687, Aw: Popiersie Leopolda w prawo i napis wokoło LEOPOLDVS MAGNVS ROM IMP P P, u dołu sygnatura GH, Rw: Panorama bitwy wojsk Austrii i Imperium Osmańskiego, w odcinku napis CLAUDIUS TURARUM AD SICKLOS D. 11/2 AUG. M.DC.LXXXVIII
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 42 mm

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1641

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  720 zł
4)  660 zł