Niemcy, żeton przyjaźni, XVIII w. (ok. 1750 r.)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:18:20
131647
Opis: Niemcy, żeton przyjaźni, XVIII w. (ok. 1750 r.), Aw: Ołtarz, nad nim dwie ręce z chmur w uścisku, nad nimi Oko Opatrzności, wokoło napis UNSER LIEB UND TREU SEY WIE DISER ZWEY, Rw: Putto rzeźbiący na pniu drzewa palmowego, wokoło napis VERGIS DEINES FREVNDES NICHT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 21.5 mm srebro 3.01 g, porysowany na rewersie

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 583

1)  90 zł