Stany Zjednoczone Ameryki (USA), pamiątkowy żeton, bez daty (1862)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 24-10-2016 18:00
Zakończenie: 03-11-2016 22:15:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:15:40
131408
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), pamiątkowy żeton, bez daty (1862), Aw: Głowa prezydenta Andrew Jacksona w lewo; Rw: Głowa Jerzego Waszyngtona w prawo, na odcięciu sygnatura autora P (Paquet)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 2.68 g
Literatura: Julian PR-29

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 336