Austria, medal Kasata Józefińska, 1782

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:17:40
131641
Opis: Austria - Józef II 1780-1790, medal Kasata Józefińska, 1782, sygnatura na rękawie REICH (Johann Christian Reich), Aw: Popiersie w prawo z orderem Złotego Runa, wokoło napis IOSEPHVS II ROM IMP SEMP AVG, w szarfie u dołu TOLERANTIA IMPERANTIS, Rw: Od góry Oko Opatrzności nad Orłem trzymającym miecz i jabłko królewskie, poniżej pomiędzy dwoma zgromadzonymi ludźmi proboszcz, trzymający kielich liturgiczno-mszalny, wokoło napis SVE ALIS SVIS PROTECIT OMNES, u dołu ECCE AMICI 1782
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 43 mm

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 528

1)  120 zł