Niemcy, medal chrzścielny, XVII / XVIII w.
Zakończenie: 03-11-2016 22:18:00
131642
Opis: | Niemcy, medal chrzścielny, XVII / XVIII w., Aw: Dziecię (Chrystus) stojący na wprost, w gwieździstej rozecie, WANN ICH NÜR JESUM HABE, Rw: Dwa rogi obfitości w wieńcu laurowym, SO HAB ICH ALLE GABE |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 32 mm srebro 10.64 g |
Literatura: | Laufferische Medaillencabinet, s. 167, No. 6 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 537