Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, 1975
117410
Aw: Znaczek pocztowy, niżej napis STYCZEŃ 1975 i napis wo... | I |
370 zł szac. 600 zł 567 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych
117203
1. medal sygnowany W.G. (Wiktor Gontarczyk) z zawodów dru... | II/II- |
95 zł szac. 60 zł 284 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw medali nagrodowych sygnowanych A. Nagalski
117202
1. medal nagrodowy Drużynowy Marsz 10 KLM 10 XI 1928 (nap... | III |
115 zł szac. 75 zł 1524 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej zestaw 2 medali, 1882
117201
1. medal z uszkiem sygnowany A.MACNUS, Aw: Obraz podtrzym... | II/III |
170 zł szac. 125 zł 760 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Koronacja Obrazu Matki Boskiej Piekarskiej, 1925
117200
medal z uszkiem, niesygnowany, Aw: Obraz Matki Boskiej Pi... | III+ |
46 zł szac. 75 zł 439 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Seminarium duchowne w Warszawie, 1905
117199
medal niesygnowany wykonany w zakładach Pawła Bitschana, ... | III+ |
75 zł szac. 100 zł 228 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Muzeum Narodowe w Krakowie, 1909
117198
medal niesygnowany autorstwa Jana Bukowskiego i Ignacego ... | I- |
130 zł szac. 50 zł 273 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Przyjęcie Polski do Rady Ligi Narodów w Genewie, 1926
117197
medal sygnowany J AVMILLER, Aw: Stojąca kobieta z gałązką... | II |
310 zł szac. 300 zł 451 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Rozpoczęcie Rejsów Statku "Batory", 1937
117196
kopia medalu, Aw: Sylwetka statku na morzu, wyżej herb Gd... | III+ |
55 zł szac. 40 zł 473 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Zakłady Amunicyjne w Warszawie, 1930
117195
medal niesygnowany autorstwa S.R. Koźbielewskiego, Aw: Pt... | II- |
270 zł szac. 100 zł 569 wyświetleń |
6 | zakończona |