Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, jednostronny medal LIMANOWA - TARNÓW - GORLICE, 1915
117181
autorstwa Franciszka Mazura, Aw: Kawalerzysta przed mogił... | II- |
190 zł szac. 125 zł 849 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, kopie medali Jubileuszowej Wystawy Łowieckiej we Lwowie 5-30 IX 1936
117022
kopie wykonane metodą galwanu, ślad połączenia elementów ... | II |
340 zł szac. 50 zł 572 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Rozpoczęcie Rejsów Statku "Batory", 1937
117196
kopia medalu, Aw: Sylwetka statku na morzu, wyżej herb Gd... | III+ |
55 zł szac. 40 zł 468 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych
117203
1. medal sygnowany W.G. (Wiktor Gontarczyk) z zawodów dru... | II/II- |
95 zł szac. 60 zł 283 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal Ministerstwa Finansów Za Pilność i Sztukę, bez daty
117416
medal sygnowany Vasiutynski Pogonov, Aw: Głowa cara w lew... | III- |
240 zł szac. 50 zł 413 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Marszałek Józef Piłsudski - Pierwszy Honorowy Obywatel Płocka, 1994
117028
medal wydany nakładem płockiego oddziału PTAiN, Aw: Popie... | I- |
60 zł szac. 25 zł 1195 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal z okazji budowy pomnika Józefa Piłsudskiego w Wołominie, 1995
117029
medal Mennicy Państwowej, Aw: Popiersie marszałka w lewo ... | I |
80 zł szac. 25 zł 717 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal wybity przez Belgów w trzecią rocznicę wybuchu Powstania Listopadowego, 1833
117011
Aw: Dwie ręce trzymające kotwicę, Rw: Napis LES BELGES AU... | I- |
600 zł szac. 125 zł 1468 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej zestaw 2 medali, 1882
117201
1. medal z uszkiem sygnowany A.MACNUS, Aw: Obraz podtrzym... | II/III |
170 zł szac. 125 zł 759 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw medalików z uszkiem
117191
1. jednostronny medal Juliusz Słowacki 1849, średnica 17.... | I-/III |
155 zł szac. 100 zł 588 wyświetleń |
4 | zakończona |