Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, medal z uszkiem 100 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, 1894
117175
sygnowany J BIAŁAS POZNAŃ, Aw: Popiersie Kościuszki 3/4 w... | I- |
170 zł szac. 125 zł 695 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Nagroda Rządowa Wystawy Gospodarstw Wiejskich Królestwa Polskiego w Łowiczu, bez daty
117013
medal sygnowany MINHEYMER FEC, Aw: W wieńcu z płodów roln... | II |
310 zł szac. 200 zł 458 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Wystawa Sportowa w Warszawie, 1903
117018
niesygnowany, Aw; Herb Warszawy Syrenka i napis wokoło WY... | III |
55 zł szac. 75 zł 570 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z uchem Pamiątka z Wystawy w Częstochowie, 1909
117185
sygnowany WIŚNIEWSKI i SKA, Aw: Kłos zboża z kokardą i na... | II |
190 zł szac. 125 zł 388 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 40-lecie święceń kapłańskich Franciszka Dembskiego, 1910
117189
medal sygnowany J.RASZKA, Aw: Popiersie księdza w lewo i ... | I- |
380 zł szac. 250 zł 373 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
117178
sygnowany W JASTRZĘBOWSKI, Aw: W wieńcu napis w pięciu wi... | III- |
95 zł szac. 50 zł 532 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Rutowski, 1915
117180
medal autorstwa autorstwa Jana Raszki, Aw: Popiersie trzy... | III+ |
85 zł szac. 75 zł 309 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, brosza patriotyczna LIMANOWA - TARNÓW - GORLICE, 1915
117182
wykonana na wzór medalu autorstwa Franciszka Mazura, Aw: ... | II- |
105 zł szac. 50 zł 183 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, JÓZEF HALLER, 1919
117183
medal autorstwa Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w pr... | III+ |
410 zł szac. 150 zł 236 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Nagroda Towarzystwa "Zachęty" W Warszawie
117186
medal niesygnowany, Aw: Tacza z wygrawerowanym nazwiskiem... | III+ |
860 zł szac. 300 zł 239 wyświetleń |
4 | zakończona |