Polska, medal Wystawa Sportowa w Warszawie, 1903

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:01:15
117018
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Wystawa Sportowa w Warszawie, 1903, niesygnowany, Aw; Herb Warszawy Syrenka i napis wokoło WYSTAWA SPORTOWA W WARSZAWIE, Rw: Sportowiec trzymający w ręku wieniec z napisem "SPORT", wokoło napis MENS SANA CORPORE SANO 1903
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24 mm, 6.58 g, uszko do zawieszania, załatana dziurka
Literatura: Strzałkowski 35 (R)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 570

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł
4)  46 zł