Polska, 40-lecie święceń kapłańskich Franciszka Dembskiego, 1910

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:03:20
117189
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, 40-lecie święceń kapłańskich Franciszka Dembskiego, 1910, medal sygnowany J.RASZKA, Aw: Popiersie księdza w lewo i napis wokoło FRANCISCVS PETRONIVS DE NAVARRA DEMBSKI, Rw: Kielich z hostią i napisy wokoło i w pionie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm
Literatura: Strzałkowski 180 (R)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 364

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  260 zł
4)  240 zł