Polska, medal Nagroda Rządowa Wystawy Gospodarstw Wiejskich Królestwa Polskiego w Łowiczu, bez daty

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:59:35
117013
Opis: Polska - XIX wiek, medal Nagroda Rządowa Wystawy Gospodarstw Wiejskich Królestwa Polskiego w Łowiczu, bez daty, medal sygnowany MINHEYMER FEC, Aw: W wieńcu z płodów rolnych Orzeł Rosyjski z Orłem Królestwa Polskiego na piersiach i napis NAGRODA RZĄDOWA, Rw: Leżąca na polu krowa i napisy wokoło i w odcinku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 51 mm, patyna

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 449

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  240 zł
4)  135 zł