Polska, Przyjęcie Polski do Rady Ligi Narodów w Genewie, 1926

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:10:00
117197
Opis: Polska - II RP 1918-1939, Przyjęcie Polski do Rady Ligi Narodów w Genewie, 1926, medal sygnowany J AVMILLER, Aw: Stojąca kobieta z gałązką oliwną i tarczą z Orłem, w odcinku SEPTEMBER MCMXXVI, Rw: Napis poziomy POLONIA...
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm (wybito 100 sztuk)
Literatura: Strzałkowski 546 (R)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 451

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  230 zł