Polska, Koronacja Obrazu Matki Boskiej Piekarskiej, 1925

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:08:20
117200
Opis: Polska - II RP 1918-1939, Koronacja Obrazu Matki Boskiej Piekarskiej, 1925, medal z uszkiem, niesygnowany, Aw: Obraz Matki Boskiej Piekarski i napis PAMIĄTKA KORONACJI M B PIEKARSKIEJ 1925 R, Rw: Popiersie kard. Hlonda 3/4 w prawo i napis wokołoJ EKSC KS ADM AP DR HLOND
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 26 mm

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 464

1)  46 zł