Polska, Zakłady Amunicyjne w Warszawie, 1930

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:14:35
117195
Opis: Polska - II RP 1918-1939, Zakłady Amunicyjne w Warszawie, 1930, medal niesygnowany autorstwa S.R. Koźbielewskiego, Aw: Ptak siedzący na pocisku i napis NAGRODA SPORTOWO-STRZELECKA wewnątrz wygrawerowany napis, Rw: Łuska z napisem POCISK i poziomy napis
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm
Literatura: Strzałkowski 667 (RR)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 556

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  155 zł
6)  65 zł