pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 03-11-2014 18:00
Zakończenie: 13-11-2014 20:30 ÷ 22:33
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Generalny Inspektor Sił Zbrojnych
109953
dwuczęściowa, nakrętka W. GONTARCZYK

6 800 zł

szac. 1 500 zł

2513 wyświetleń

6 zakończona
Polska, miniatura Krzyża Virtuti Militari IV klasy
85505
mocowanie na szpilkę

start 60 zł

673 wyświetleń

0 zakończona
Polska, miniatura odznaki pamiątkowej Związku Rezerwistów, przed 1927
85506
na stronie odwrotnej numer 1599, nakrętka niesygnowana

65 zł

szac. 100 zł

637 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Krzyż Armii Ochotniczej dla Kawalerii, 1920
85507
na stronie odwrotnej wybite puncami AO i 1920

185 zł

szac. 200 zł

2441 wyświetleń

3 zakończona
Polska, Krzyż Walecznych, 1920
85508
na stronie odwrotnej numer 30104, pierścień "na wpust"

370 zł

szac. 300 zł

407 wyświetleń

5 zakończona
85509
nie numerowany, pierścień "na wpust" lutowany

240 zł

szac. 150 zł

498 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat)
85510
na obrzeżu znak Mennicy Państwowej i punca Ag 0,950

85 zł

szac. 100 zł

1626 wyświetleń

3 zakończona