Polska, Krzyż Armii Ochotniczej dla Kawalerii, 1920

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:32:00
85507
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Armii Ochotniczej dla Kawalerii, 1920, na stronie odwrotnej wybite puncami AO i 1920
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 36 x 36 mm, brak wstążki, ładnie zachowany
Literatura: Stela 14.2.43.b

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 2455

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  120 zł