Polska, 20 złotych, 01.03.1926

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 21:10:30
85449
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 20 złotych, 01.03.1926, seria R, numeracja 0565055 ( w katalogu kolekcji pomylona numeracja )
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamany i naddarty, ale ubytki papieru uzupełnione, po konserwacji, bardzo rzadki banknot, egzemplarz z kolekcji Lucow
Literatura: Lucow 629 (R7), Miłczak'12 63a

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1673

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  1 350 zł