pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 03-11-2014 18:00
Zakończenie: 13-11-2014 20:30 ÷ 22:33
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Alojzy Fryderyk Bruhl, medal autorstwa Holzhaeussera z 1781 r, Aw: Żołnier..
109726

940 zł

szac. 1 000 zł

291 wyświetleń

4 zakończona
Polska, Wystawa Kucharska w Warszawie, medal nagrodowy sygnowany A. Hlawski, Aw: S..
109728

105 zł

szac. 100 zł

413 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal ''na pamiątkę chrztu'', Aw: Scena chrztu Chrystusa w rzece, Rw: U gó..
109729

120 zł

szac. 100 zł

749 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal z Powszechnej wystawy Krajowej w 1929 r.
Aw: Orzeł z cyfrą X na pier..
Polska, medal z Powszechnej wystawy Krajowej w 1929 r. Aw: Orzeł z cyfrą X na pier..
109727

55 zł

szac. 75 zł

417 wyświetleń

3 zakończona
Kurlandia, medal sygnowany ABRAMSON, na założenie gimnazjum w Mitawie 1779 r, Aw: Gło..
109730

185 zł

szac. 300 zł

486 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal z uchem sygnowany ORTEL, Aw: Popiersie Wilhelma II  w lewo, napisy w..
109731

95 zł

szac. 125 zł

691 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, medal z służbę w policji, Aw: Głowa w lewo, Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И ..
109732

450 zł

szac. 600 zł

489 wyświetleń

2 zakończona