Niemcy, medal z uchem sygnowany ORTEL, Aw: Popiersie Wilhelma II w lewo, napisy w..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:29:30
109731
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm II 1888-1918, medal z uchem sygnowany ORTEL, Aw: Popiersie Wilhelma II w lewo, napisy w otoku: WILHELM II DEUTSCHER KAISER KöNIG V. PREUSSEN Rw: w otoku wieniec dębowy w środku wygrawerowane I Ritter 1917
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro ''925'' 26.38 g, 43 mm

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 696

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł