pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 03-11-2014 18:00
Zakończenie: 13-11-2014 20:30 ÷ 22:33
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Kurlandia, medal sygnowany ABRAMSON, na założenie gimnazjum w Mitawie 1779 r, Aw: Gło..
109730

185 zł

szac. 300 zł

487 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal z uchem sygnowany ORTEL, Aw: Popiersie Wilhelma II  w lewo, napisy w..
109731

95 zł

szac. 125 zł

695 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, medal z służbę w policji, Aw: Głowa w lewo, Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И ..
109732

450 zł

szac. 600 zł

490 wyświetleń

2 zakończona