Kurlandia, medal sygnowany ABRAMSON, na założenie gimnazjum w Mitawie 1779 r, Aw: Gło..

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:29:00
109730
Opis: Kurlandia - Piotr Biron, medal sygnowany ABRAMSON, na założenie gimnazjum w Mitawie 1779 r, Aw: Głowa księcia Piotra Bairona w lewo, napis w otoku: PETRUS D.G IN LIV CURL ET SEMIGAL DUX, Rw: napisy OPTIMO / PRINC PART PART / ACAD PETRINAE VTUM / SOLEMN INAUG CELEBR / CONDITORI / HUNC NUMUM / PIA MENETE / D / KLOPMAN / CERIÆ MARECHALLUS / - / D XXIX IUNII / MDCCLXXIX
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.31 g 43.5 mm, przedziurawiony
Literatura: H-Cz. 3408

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 487

1)  185 zł
2)  180 zł