Polska, miniatura odznaki pamiątkowej Związku Rezerwistów, przed 1927

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:31:30
85506
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, miniatura odznaki pamiątkowej Związku Rezerwistów, przed 1927, na stronie odwrotnej numer 1599, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 19 mm, emalia
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 605

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 638

1)  65 zł
2)  60 zł