Polska, miniatura Krzyża Virtuti Militari IV klasy

Rozpoczęcie: 03-11-2014 18:00
Zakończenie: 13-11-2014 22:31:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:31:00
85505
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, miniatura Krzyża Virtuti Militari IV klasy, mocowanie na szpilkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak sebrzony i złocony, emalia

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 674