Polska, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat)

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:33:30
85510
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat), na obrzeżu znak Mennicy Państwowej i punca Ag 0,950
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 39 mm, wstążka, patyna

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1632

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł