Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
426 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.e, patyna
150 zł
120 zł
427 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.8.b (R), patyna
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
480 zł
428 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.1.c, nierównomierna patyna
150 zł
280 zł
429 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.g, bardzo ładny, ciemna patyna
200 zł
360 zł
430 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.c, piękny, patyna
300 zł
600 zł
431 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.3.a, ładny, złocista patyna
200 zł
220 zł
432 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.1.a (R), bardzo ładny, patyna
250 zł
700 zł
433 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.d/a, tęczowa patyna
150 zł
120 zł
434 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.e (R1), piękny, patyna
200 zł
340 zł
435 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, nienotowana w katalogu Igera odmiana napisowa SIG III D G - REX PO M D L, rzadki
200 zł
500 zł
436 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, Iger B.99.2.c, ale odmienne popiersie, ładny, tęczowa patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
200 zł
437 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.a/b, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem AU 58, piękny egzemplarz
400 zł
650 zł
438 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d, bardzo ładny, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
300 zł
550 zł
439 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.f/d, ładnie zachowany, patyna
250 zł
300 zł
440 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Bydgoszcz, Iger B.01.1.a (R), rzadki, patyna
200 zł
441 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak bez daty, Wschowa, Iger W.bd.4.b (R5), bardzo rzadki
3 000 zł
3 600 zł
442 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.5.c (R), bardzo ładny, delikatna patyna
II/II+
EF/EF+
200 zł
500 zł
443 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.5.c (R), delikatna patyna
200 zł
300 zł
444 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.c, patyna
200 zł
260 zł
445 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.1.b, ciemna patyna
200 zł
320 zł