Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
366 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, odmiana ze znakiem ruszt pod herbem Lewart, Iger O.93.9.a (R3), T. 6, na awersie punca Pilawa znak kolekcji Potockich, rzadki, ciemna patyna
250 zł
550 zł
367 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, znak Topór na rewersie, Iger O.93.10.a (R5), T. 35, moneta wytworzona techniką walcową, mennicza wada, wielka rzadkość, delikatna patyna
2 500 zł
5 000 zł
368 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.c, delikatna patyna
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
300 zł
369 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.j/k, ładnie zachowany
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
300 zł
370 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.o/l, tęczowa patyna
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
371 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.a (R1), patyna
250 zł
260 zł
372 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.e (R1), ładny, patyna
350 zł
280 zł
373 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, odmiana ze znakiem ruszt pod popiersiem, Iger O.95.2.a (R4), T. 12, bardzo rzadki, ciemna patyna
4 000 zł
374 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.a, bardzo ładny, delikatna patyna
350 zł
440 zł
375 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger. O.96.1.b, bardzo ładny, patyna
250 zł
750 zł
376 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.e
150 zł
220 zł
377 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.g, tęczowa patyna
200 zł
160 zł
378 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.1.a, ciemna patyna
200 zł
260 zł
379 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.1.b/-, obok Orła i Pogoni niespotykany na trojakach znak dwulistek, bardzo rzadki
1 000 zł
950 zł
380 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.f
150 zł
120 zł
381 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.h, piękny, patyna
250 zł
480 zł
382 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.k, patyna
II/II+
EF/EF+
200 zł
380 zł
383 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.3.a, patyna
200 zł
280 zł
384 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.e, ładny egzemplarz
200 zł
440 zł
385 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.e, ciemna patyna
II/III+
200 zł
160 zł