Aukcja nr 55
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
286 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, bez herbu podskarbiego, Iger V.81.2.c (R5), Ivanauskas 4SB22-9, rzadki i ładny |
II+ EF+ |
4 000 zł 5 000 zł
287 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, herb Leliwa podskarbiego Jana Hlebowicza pod popiersiem króla, mały herb Batorych na rewersie, Iger V.81.3.a (R), Ivanauskas 4SB27-11, bardzo ładn.. |
II+ EF+ |
400 zł 550 zł
288 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas: awers 4SB41-16, rewers 4SB40-15, bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
450 zł 750 zł
289 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB41-16, ładnie zachowany |
II+ EF+ |
450 zł 360 zł
290 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB45-18, ładny |
II+ EF+ |
400 zł 320 zł
291 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB44-17, ładny, patyna |
400 zł 460 zł
292 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB44-17, ładny |
400 zł | |
293 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1584, Wilno, Iger V.84.1.a (R), ale popiersie w odmiennej zbroi, Ivanauskas 4SB51-22, ładny |
400 zł 380 zł
294 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1584, Wilno, Iger V.84.1.a (R), ale popiersie w odmiennej zbroi, Ivanauskas 4SB51-22 |
III+/II- VF+/EF- |
350 zł 280 zł
295 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Wilno, Iger V.85.2.b (R), Ivanauskas 4SB54-24 |
250 zł 260 zł
296 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Wilno, Iger V.85.2.b (R), Ivanauskas 4SB54-24, drobna wada wybicia |
200 zł 160 zł
297 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Wilno, Iger V.86.1.a (R), ale inna interpunkcja, Ivanauskas 4SB60-29, ładny |
II+ EF+ |
400 zł 360 zł
298 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Ryga, Iger R.81.1.b (R4), Gerbaszewski 8, T. 12, bardzo rzadki |
II- EF- |
1 500 zł 4 000 zł
299 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Ryga, Iger R.81.1.e (R4), Gerbaszewski 5, T. 12, bardzo rzadki |
1 000 zł 3 600 zł
300 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.a (R2), Gerbaszewski 8, T. 3, rzadki, patyna |
600 zł 550 zł
301 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.c (R2), Gerbaszewski 7, T. 3, nieznacznie uszkodzony krążek menniczy, rzadki |
III VF |
400 zł 320 zł
302 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.d (R2), Gerbaszewski 5, T. 3, piękny i rzadki, delikatna patyna |
II+ EF+ |
600 zł 1 600 zł
303 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.a (R1), Gerbaszewski 15, ładny egzemplarz z patyną |
II- EF- |
400 zł 550 zł
304 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.d (R1), Gerbaszewski 9, bardzo ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
400 zł 380 zł
305 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.e (R1), Gerbaszewski 9 |
II- EF- |
350 zł |