Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
794 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.e podobny, ale napis SIG III D G REX PO, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 600 zł
795 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, awers Iger B.95.2.e, rewers Iger B.95.2.d, patyna |
200 zł 280 zł
796 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c. (R), piękny |
II+ EF+ |
300 zł 700 zł
797 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.1.a (R), patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 340 zł
798 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.b. patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 320 zł
799 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.d, ale po dacie krzyżyk, patyna |
250 zł 420 zł
800 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), patyna |
250 zł 200 zł
801 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, odmiana z herbem Topór, Iger L.95.2.d (R5), rzadki |
III VF |
1 250 zł 2 200 zł
802 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.b (R), patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
300 zł 360 zł
803 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.a (R) |
250 zł 200 zł
804 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.a (R), moneta naprawiana, patyna |
125 zł 200 zł
805 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.3.a, (R), Ivanauskas 5SV40-19, ładnie zachowany |
I-/II+ UNC-/EF+ |
300 zł 740 zł
806 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV43-21 |
II- EF- |
250 zł 480 zł
807 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.b, patyna |
250 zł 340 zł
808 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.l |
200 zł 280 zł
809 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.l, patyna |
200 zł 190 zł
810 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d podobny, ale na policzkach króla widoczny zarost |
200 zł 160 zł
811 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, skrócona data po bokach herbów, Iger P.96.9.a (R3), T. 25, rzadki, patyna |
1 000 zł 1 200 zł
812 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, Iger P.96.3.a (R1) |
II- EF- |
300 zł 240 zł
813 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.2.c, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 340 zł