Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
1107 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1920, Gdańsk, odmiana z małą cyfrą 10, Parchimowicz 51, cynk, ładnie zachowane |
300 zł 400 zł
1108 | Wolne Miasto Gdańsk 25 guldenów 1923, Berlin, Posąg Neptuna, złoto 7,99 g, Parchimowicz 70.b, moneta wybita stemplem lustrzanym, bardzo rzadkie i ładnie zachowane |
I UNC |
20 000 zł 30 000 zł
1109 | Wolne Miasto Gdańsk 25 guldenów 1930, Berlin, Posąg Neptuna, złoto 7.98 g, Parchimowicz 71, moneta wybita stemplem zwykłym, w pudełku NGC z certyfikatem MS 65, bardzo ładny stan zachowania |
I UNC |
9 000 zł 8 500 zł
1110 | Wolne Miasto Gdańsk 10 guldenów 1935, Berlin, Ratusz gdański, Parchimowicz 69, rzadkie |
III+/III- |
8 500 zł 6 800 zł
1111 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63.a, dużo blasku menniczego, delikatna patyna |
I- UNC- |
800 zł 980 zł
1112 | Wolne Miasto Gdańsk 1 gulden, 1923, Utrecht, Parchimowicz 61, bardzo ładnie zachowany |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 460 zł