Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
1107 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów 1920, Gdańsk, odmiana z małą cyfrą 10, Parchimowicz 51, cynk, ładnie zachowane
300 zł
400 zł
1108 Wolne Miasto Gdańsk
25 guldenów 1923, Berlin, Posąg Neptuna, złoto 7,99 g, Parchimowicz 70.b, moneta wybita stemplem lustrzanym, bardzo rzadkie i ładnie zachowane
20 000 zł
30 000 zł
1109 Wolne Miasto Gdańsk
25 guldenów 1930, Berlin, Posąg Neptuna, złoto 7.98 g, Parchimowicz 71, moneta wybita stemplem zwykłym, w pudełku NGC z certyfikatem MS 65, bardzo ładny stan zachowania
9 000 zł
8 500 zł
1110 Wolne Miasto Gdańsk
10 guldenów 1935, Berlin, Ratusz gdański, Parchimowicz 69, rzadkie
III+/III-
8 500 zł
6 800 zł
1111 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63.a, dużo blasku menniczego, delikatna patyna
800 zł
980 zł
1112 Wolne Miasto Gdańsk
1 gulden, 1923, Utrecht, Parchimowicz 61, bardzo ładnie zachowany
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
460 zł