Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
854 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.2.a (podobny) |
200 zł 300 zł
855 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.e, patyna |
200 zł 160 zł
856 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.b, patyna |
200 zł 200 zł
857 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Poznań, Iger P.98.5.a (R1), dość ładny |
II- EF- |
300 zł 340 zł
858 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Poznań, Iger P.98.5.a (R1), patyna |
250 zł 200 zł
859 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Poznań, Iger P.98.1.a (R1) |
250 zł 200 zł
860 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Poznań, Iger P.98.4.a, patyna |
200 zł | |
861 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.e (R1) |
250 zł 280 zł
862 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.a |
II+ EF+ |
250 zł 340 zł
863 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.a |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 340 zł
864 | Zygmunt III Waza 1587-1632 fałszerstwo z epoki trojaka bydgoskiego 1598, podobny do - Iger B.98.2.a (R2), srebro 2.15 g |
III VF |
250 zł 560 zł
865 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.a. (R1) |
II- EF- |
250 zł 300 zł
866 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.b (R1), ciemna patyna |
250 zł 340 zł
867 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.b (R), patyna |
250 zł 240 zł
868 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.c (R), patyna |
250 zł 200 zł
869 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.b (R2), drobna wada bicia |
II- EF- |
200 zł 200 zł
870 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.5.a, patyna |
III VF |
200 zł 160 zł
871 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.6.d (R), patyna |
250 zł 380 zł
872 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.6.c (R), patyna |
250 zł 280 zł
873 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.2.a (R), patyna |
250 zł 280 zł