Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
894 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Poznań, Iger P.01.2.a, drobna wada bicia
150 zł
180 zł
895 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.5.g. (R), patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
900 zł
896 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.1.c, patyna
250 zł
240 zł
897 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, awers Iger W.01.5a, rewers Iger W.01.5.d, drobna wada bicia, patyna
200 zł
260 zł
898 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.6.a (R4), rzadka moneta przypisywana czasem do mennicy lubelskiej, patyna
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
1 600 zł
899 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), piękny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
980 zł
900 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.b, (R1),pięknie zachowany, patyna
500 zł
1 050 zł
901 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1)
I-/II+
UNC-/EF+
450 zł
1 000 zł
902 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), ciemna patyna
300 zł
360 zł
903 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.b (R1), patyna
300 zł
520 zł
904 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wilno, Iger V.01.2.d (R3), Ivanauskas 5SV85-51, T. 8, rzadki i ładnie zachowany
3 000 zł
6 600 zł
905 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wilno, Iger V.01.5.b (R4), Ivanauskas 5SV72-43, T. 15, rzadki, patyna
2 500 zł
3 600 zł
906 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wilno, Iger V.01.2.g (R3) - odmiana interpunkcyjna, Ivanauskas 5SV80-49, ale bez rozetek pod herbem Łabędź, rzadki, patyna
2 500 zł
2 600 zł
907 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), patyna
200 zł
380 zł
908 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1608, Wilno, odmiana bez herbu Bogoria, nie notowany w Igerze i Ivanauskasie, ogromna rzadkość
5 000 zł
24 000 zł
909 Zygmunt III Waza 1587-1632
WYCOFANE / WITHDRAWN !!! (trojak 1614, Kraków, litery TKA, Aw: Popiersie króla w prawo i napis w otoku SIGIS III D G REX POL M D L, Rw: III / Orzeł Snopek Pogoń / 1..
70 000 zł
wycofane
910 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1618, Kraków, Iger K.18.1.d (R)
200 zł
320 zł
911 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Kraków, Iger K.19.a (podobny), piękny
150 zł
480 zł
912 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, Iger R.19.1.c (R3), Gerbaszewski podobny 1.29, ale inna interpunkcja, minimalnie niecentrycznie wybity, bardzo ładnie zachowany, rzadki
600 zł
1 600 zł
913 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków, pięknie zachowana
150 zł
380 zł