Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
874 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.a, ale inna interpunkcja, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 260 zł
875 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.2. c, patyna |
II- EF- |
250 zł 300 zł
876 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.f, patyna |
II- EF- |
250 zł 360 zł
877 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.b, patyna |
II- EF- |
250 zł 340 zł
878 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.i |
II- EF- |
150 zł 140 zł
879 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Poznań, Iger P.99.1.c |
300 zł 280 zł
880 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, Iger -, całkiem odmienny typ popiersia, w napisie na awersie POL, a po bokach cyfry III rozetka utworzona z kropek |
II- EF- |
500 zł 560 zł
881 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b, podobny, ale inny typ kryzy, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 300 zł
882 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b, patyna |
200 zł 220 zł
883 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, ciekawa interpunkcja, patyna |
250 zł 300 zł
884 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wilno, Iger V.99.1.b (R4), Ivanauskas 5SV65-40, T. 15, rzadki, ciemna patyna |
III VF |
2 500 zł 3 100 zł
885 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.d, patyna |
250 zł 340 zł
886 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.a, patyna |
250 zł 360 zł
887 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, patyna |
250 zł 280 zł
888 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.b, patyna |
250 zł 300 zł
889 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, drobna wada bicia |
II- EF- |
250 zł 200 zł
890 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d, patyna |
250 zł 200 zł
891 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d |
200 zł 160 zł
892 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, Iger P.01.2.a, patyna |
II- EF- |
250 zł 260 zł
893 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, Iger P.01.1.a, patyna |
200 zł |