Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
438 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), wyśmienity stan zachowania
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
1 050 zł
439 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), ładnie zachowany, delikatna patyna
500 zł
600 zł
440 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), patyna
II/II-
EF/EF-
400 zł
440 zł
441 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1)
400 zł
420 zł
442 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), bardzo ładny
500 zł
560 zł
443 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wilno, herb Łabędź i litera V, Iger V.01.2.d (R3), Ivanauskas 5SV85-51, T. 8, rzadki
2 500 zł
3 800 zł
444 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, odmiana z nietypową cyfrą 5, Iger K.05.1.b (R1), patyna
300 zł
340 zł
445 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Kraków, Iger K19.1.a, patyna
125 zł
446 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, Iger R.19.3.a (R3), Gerbaszewski 2.14, T. 3, pęknięty krążek, rzadki
300 zł
240 zł
447 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1622, Kraków, Iger K.22.1.a, bardzo ładny
125 zł
160 zł
448 Zygmunt III Waza 1587-1632
anomalny? trojak ryski Zygmunta III z datą 1566, moneta nieopisana w literaturze, informacja podana w Ilustrowanym Skorowidzu Pieniędzy Polskich poz. 8176 jest błędna..
2 000 zł
2 500 zł
449 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków, delikatna patyna
200 zł
340 zł
450 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków
250 zł
420 zł
451 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1614, Bydgoszcz, rzadki typ monety z Orłem i cyfrą 24 na awersie, T. 1.50, ładne lustro mennicze
500 zł
560 zł
452 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1614, Bydgoszcz, mennicza wada blachy, ale bardzo ładny
125 zł
170 zł
453 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1619, Wilno, Ivanauskas 4SV21-4, T. 15, rzadki i ładnie zachowany, ciemna patyna
1 250 zł
1 250 zł
454 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana \bez liska, Gerbaszewski 3.1
II+/I-
EF+/UNC-
500 zł
580 zł
455 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, \lisek\" na końcu napisu
500 zł
500 zł
456 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana z \liskiem\" u dołu
350 zł
320 zł
457 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1593, Olkusz, dzbanuszek i słoneczko pod popiersiem króla, T. 12, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 58, rzadki i bardzo ładny, delikatna patyna
2 500 zł
3 800 zł