Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
358 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, PRVS i duża rozeta w kształcie krzyża, wyśmienity stan zachowania
2 000 zł
4 000 zł
359 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, PRVS i trzy kropki na końcu napisu, ładnie zachowany egzemplarz
750 zł
1 550 zł
360 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, PRVS i pięć kropek na końcu napisu, drobne wady blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz
500 zł
400 zł
361 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1619, Gdańsk, moneta rzadko spotykana w tak ładnym stanie zachowania
750 zł
4 200 zł
362 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1620, Gdańsk, nieco rzadszy rocznik, patyna
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
780 zł
363 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z liczbą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rzadki, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
600 zł
1 000 zł
364 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z cyfrą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rzadki, ciemna patyna
500 zł
480 zł
365 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, na awersie końcówka napisu PRV : M .
400 zł
680 zł
366 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, na awersie końcówka napisu PRVS : MAS
350 zł
660 zł
367 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, ciekawa odmiana bez jednego ozdobnika obok tarczy herbowej, bardzo ładny, patyna
1 250 zł
1 000 zł
368 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, ciekawa odmiana z odwróconą wstęgą na jabłku, patyna
500 zł
1 250 zł
369 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, rzadka odmiana z kokardami przy tarczy
500 zł
1 500 zł
370 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, odmiana napisu PRV : M i mały krzyżyk, patyna
300 zł
371 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, odmiana napisu PRV : M i duża rozetka w kształcie krzyża
250 zł
200 zł
372 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, na awersie minimalna wada blachy, ale bardzo ładny egzemplarz
II+/I-
EF+/UNC-
600 zł
880 zł
373 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Bydgoszcz, odmiana napisu PRV : M +
300 zł
374 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Bydgoszcz, odmiana napisu PRV . M +
250 zł
375 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk
400 zł
560 zł
376 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, na awersie mennicza wada blachy, ale bardzo ładnie zachowany, patyna
600 zł
1 450 zł
377 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, mennicza wada blachy, patyna
500 zł
400 zł