Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
358 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, PRVS i duża rozeta w kształcie krzyża, wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
2 000 zł 4 000 zł
359 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, PRVS i trzy kropki na końcu napisu, ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
750 zł 1 550 zł
360 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, PRVS i pięć kropek na końcu napisu, drobne wady blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz |
II- EF- |
500 zł 400 zł
361 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1619, Gdańsk, moneta rzadko spotykana w tak ładnym stanie zachowania |
II+ EF+ |
750 zł 4 200 zł
362 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1620, Gdańsk, nieco rzadszy rocznik, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 780 zł
363 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z liczbą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rzadki, ciemna patyna |
III/III+ VF/VF+ |
600 zł 1 000 zł
364 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z cyfrą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rzadki, ciemna patyna |
III VF |
500 zł 480 zł
365 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, na awersie końcówka napisu PRV : M . |
II+ EF+ |
400 zł 680 zł
366 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, na awersie końcówka napisu PRVS : MAS |
350 zł 660 zł
367 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1622, Bydgoszcz, ciekawa odmiana bez jednego ozdobnika obok tarczy herbowej, bardzo ładny, patyna |
1 250 zł 1 000 zł
368 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1622, Bydgoszcz, ciekawa odmiana z odwróconą wstęgą na jabłku, patyna |
500 zł 1 250 zł
369 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, rzadka odmiana z kokardami przy tarczy |
II- EF- |
500 zł 1 500 zł
370 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, odmiana napisu PRV : M i mały krzyżyk, patyna |
II- EF- |
300 zł | |
371 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, odmiana napisu PRV : M i duża rozetka w kształcie krzyża |
II- EF- |
250 zł 200 zł
372 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, na awersie minimalna wada blachy, ale bardzo ładny egzemplarz |
II+/I- EF+/UNC- |
600 zł 880 zł
373 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624, Bydgoszcz, odmiana napisu PRV : M + |
300 zł | |
374 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624, Bydgoszcz, odmiana napisu PRV . M + |
250 zł | |
375 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624/3, Gdańsk |
400 zł 560 zł
376 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1625, Gdańsk, na awersie mennicza wada blachy, ale bardzo ładnie zachowany, patyna |
II+ EF+ |
600 zł 1 450 zł
377 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1626, Gdańsk, mennicza wada blachy, patyna |
II- EF- |
500 zł 400 zł