Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
398 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, herb Korczak pod popiersiem, Iger V.89.1.c (R5), Ivanauskas 5SV2-1, bardzo rzadki, patyna
1 250 zł
1 600 zł
399 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pod popiersiem, Iger V.90.2.b (R1), Ivanauskas 5SV14-9, T. 2, rzadszy rocznik, mennicza wada blachy
250 zł
520 zł
400 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Ryga, Iger R.90.1.b, Gerbaszewski 8, ładnie zachowany
250 zł
300 zł
401 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Poznań, Iger P.91.3.a, ładny
200 zł
402 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Ryga, Iger R.91.1.d, Gerbaszewski 5, ładnie zachowany
250 zł
580 zł
403 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Ryga, Iger R.92.1.b, Gerbaszewski 8, patyna
250 zł
404 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, Iger O.93.8.c (R3), rzadki
600 zł
920 zł
405 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, znaki mennicze słoneczko i dzbanek, Iger O.93.10.b (R5), T. 35, bardzo rzadka odmiana, zanitowana dziura, sztuczna ciemna patyna
III-
VF-
500 zł
400 zł
406 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.a, bardzo ładny
300 zł
320 zł
407 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.a
250 zł
200 zł
408 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, piękny
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
500 zł
409 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, delikatna patyna
250 zł
270 zł
410 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, patyna
250 zł
260 zł
411 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, rzadsza odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b (R1)
300 zł
520 zł
412 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, ładnie zachowany, patyna
250 zł
200 zł
413 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Poznań, Iger P.95.4.b (R), delikatna patyna
250 zł
200 zł
414 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), ładny egzemplarz
600 zł
780 zł
415 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.1.a (R6), T. 30, niezmiernie rzadka moneta z h. Topór oraz datą koło h. Wazów
3 000 zł
8 000 zł
416 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.b (R)
250 zł
200 zł
417 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, piękny
400 zł
940 zł