Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
418 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak anomalny (15)96, litera K po dacie, odmiana nienotowana w katalogu Igera w starszej literaturze przypisywana do mennicy olkuskiej, bardzo rzadki, delikatna pat.. |
II- EF- |
3 000 zł 2 400 zł
419 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d, patyna |
II- EF- |
250 zł 200 zł
420 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), drobna wada bicia, ciemna patyna |
300 zł 360 zł
421 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pomiędzy gałązkami, kryza pod szyją króla mocno pofałdowana, Iger V.96.4.a (R5), Ivanauskas 5SV46-23, T. 18, bardzo rzadki |
III VF |
2 500 zł 2 500 zł
422 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pomiędzy gałązkami, kryza pod szyją króla prosta, Iger V.96.3.a (R6), Ivanauskas 5SV47-23, T. 18, moneta z 21 aukcji WCN.. |
III VF |
2 500 zł 3 200 zł
423 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki i lewkiem, Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas 5SV48-25, patyna |
III VF |
300 zł 420 zł
424 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.b, patyna |
250 zł 260 zł
425 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, patyna |
400 zł 440 zł
426 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29 |
II- EF- |
350 zł 440 zł
427 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Poznań, litery HR - HT, Iger P.98.2.a (R), moneta w starszej literaturze przypisywana do mennicy krakowskiej, patyna |
III VF |
400 zł | |
428 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, litery HR - K, Iger W.98.2.d, moneta w starszej literaturze przypisywana mennicy krakowskiej |
200 zł 420 zł
429 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, bardzo rzadka odmiana trojaka z herbem Łabędź po prawej stronie głowy wołowej, Iger V.98.4.a (R5), Ivanauskas 5SV63-39, T. 20, bardzo rzadki i ład.. |
II- EF- |
4 000 zł 6 200 zł
430 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, kryza pod szyją króla mocno pofałdowana, Iger V.98.1.b (R1), Ivanauskas 5SV58-35, piękny egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
750 zł 2 400 zł
431 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, kryza pod szyją króla prosta, Iger V.98.2 (R4), Ivanauskas 5SV54-31, patyna |
600 zł 1 600 zł
432 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa Iger W.99.a.b, ciemna patyna |
II- EF- |
200 zł 160 zł
433 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wilno, herb Łabędź i hak menniczy, Iger V.99.b ( R4), Ivanauskas 5SV65-40, T. 15, rzadki i ładny |
4 000 zł 6 000 zł
434 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), piękny, patyna |
I- UNC- |
450 zł 1 550 zł
435 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Lublin, Iger L.00.2.a, patyna |
300 zł 340 zł
436 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, odmiana z obwódką przy popiersiu, Iger P.01.1.a (R7), ciemna patyna, bardzo rzadka moneta z aukcji PDA |
2 500 zł 6 400 zł
437 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 000 zł 2 500 zł