Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA  II Rzeczpospolita 1918-1939
717 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120, piękne
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
710 zł
718 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, piękne
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 850 zł
719 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, bardzo ładne
600 zł
880 zł
720 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.e, rzadszy rocznik, bardzo ładne
300 zł
700 zł
721 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna
500 zł
720 zł
722 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyśmienity stan zachowania
500 zł
660 zł
723 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, piękny egzemplarz, nierówna patyna
300 zł
380 zł
724 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, piękny egzemplarz
I-/II+
UNC-/EF+
2 500 zł
2 000 zł
725 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, drobne rysy w tle, ale ładnie zachowane
II+/I-
EF+/UNC-
1 250 zł
1 450 zł
726 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.c, lekko czyszczony, ale ładny egzemplarz, patyna na rewersie
3 000 zł
3 100 zł
727 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.b, moneta wybita głębokim stemplem, rzadka i ładna
II+/I-
EF+/UNC-
5 000 zł
11 000 zł
728 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, piękny egzemplarz
1 500 zł
3 400 zł
729 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.d, rysy w tle, rzadkie, nierówna patyna
5 000 zł
7 400 zł
730 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 116.a, rzadkie
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
400 zł
731 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 117, bardzo ładne
200 zł
300 zł
732 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.b, piękne
250 zł
820 zł
733 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.d, rzadszy rocznik, piękne, patyna
300 zł
540 zł
734 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, z kropką po dacie, Parchimowicz 109.d, wyśmienicie zachowane, delikatna patyna
1 500 zł
1 300 zł
735 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, z kropką po dacie, Parchimowicz 109.d, pięknie zachowane
1 500 zł
736 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 500 zł
1 200 zł