Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
737 | II Rzeczpospolita 1918-1939 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 114.e, piękne i rzadkie |
I UNC |
2 000 zł 2 300 zł
738 | II Rzeczpospolita 1918-1939 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.a, bardzo ładny stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
300 zł 300 zł
739 | II Rzeczpospolita 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.b, piękny egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
300 zł 300 zł
740 | II Rzeczpospolita 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.c, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
300 zł 300 zł
741 | II Rzeczpospolita 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.a, bardzo ładne, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
400 zł 320 zł
742 | II Rzeczpospolita 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, rzadkie i ładne |
I/I- UNC/UNC- |
2 000 zł 2 800 zł
743 | II Rzeczpospolita 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, rzadkie |
II/II+ EF/EF+ |
1 500 zł 1 850 zł
744 | II Rzeczpospolita 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112, piękny stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
250 zł 320 zł
745 | II Rzeczpospolita 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107.a, piękny egzemplarz, patyna |
I UNC |
1 250 zł | |
746 | II Rzeczpospolita 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107.a, wyśmienity stan zachowania, piękne lustro mennicze |
I UNC |
1 250 zł 2 300 zł
747 | II Rzeczpospolita 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107.b, bardzo ładny egzemplarz, patyna |
I UNC |
1 000 zł | |
748 | II Rzeczpospolita 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107.b, bardzo ładny egzemplarz |
I UNC |
1 000 zł | |
749 | II Rzeczpospolita 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107.b, bardzo ładny egzemplarz |
I UNC |
1 000 zł | |
750 | II Rzeczpospolita 1918-1939 grosz 1933, Warszawa, Parchimowicz 101.h, rzadki w wyśmienitym stanie zachowania |
I UNC |
300 zł 1 350 zł
751 | II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1925, Warszawa, Dwie głowy, brąz 3.41 g, Parchimowicz P-150.a, wybito 100 sztuk, piękne i rzadkie |
I UNC |
15 000 zł 29 000 zł
752 | II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1933, Jan III Sobieski, bez napisu PRÓBA, srebro 22,12 g, Parchimowicz P-153.b, nakład 100 sztuk, moneta wybita stemplem lustrzanym, lekko czyszczona, ale .. |
I- UNC- |
12 500 zł | |
753 | II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1933, Romuald Traugutt, bez napisu PRÓBA, srebro 21.96 g, Parchimowicz P-155.b, nakład 100 sztuk, moneta wybita stemplem lustrzanym, nieznaczne ślady czysz.. |
I- UNC- |
12 500 zł 10 000 zł
754 | II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1934, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 22.00 g, Parchimowicz P-158.c, nakład 100 sztuk, moneta wybita stemplem l.. |
I UNC |
15 000 zł 15 500 zł
755 | II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1925, Konstytucja odmiana 100 perełek, srebro 25.08 g, Parchimowicz 113.a, nakład 1.000 sztuk, efektowna i rzadka moneta, patyna |
9 000 zł 10 500 zł
756 | II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana 81 perełek, srebro 24.94 g, Parchimowicz 113 b, wybito 1.000 sztuk, ładnie zachowana i bardzo efektowna moneta z 30 aukcji WCN |
I UNC |
15 000 zł 18 000 zł