Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA  II Rzeczpospolita 1918-1939
737 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 114.e, piękne i rzadkie
2 000 zł
2 300 zł
738 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.a, bardzo ładny stan zachowania, delikatna patyna
300 zł
300 zł
739 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.b, piękny egzemplarz, delikatna patyna
300 zł
300 zł
740 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.c, piękne, delikatna patyna
300 zł
300 zł
741 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.a, bardzo ładne, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
320 zł
742 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, rzadkie i ładne
I/I-
UNC/UNC-
2 000 zł
2 800 zł
743 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, rzadkie
II/II+
EF/EF+
1 500 zł
1 850 zł
744 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112, piękny stan zachowania, delikatna patyna
250 zł
320 zł
745 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107.a, piękny egzemplarz, patyna
1 250 zł
746 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107.a, wyśmienity stan zachowania, piękne lustro mennicze
1 250 zł
2 300 zł
747 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107.b, bardzo ładny egzemplarz, patyna
1 000 zł
748 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107.b, bardzo ładny egzemplarz
1 000 zł
749 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 000 zł
750 II Rzeczpospolita 1918-1939
grosz 1933, Warszawa, Parchimowicz 101.h, rzadki w wyśmienitym stanie zachowania
300 zł
1 350 zł
751 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1925, Warszawa, Dwie głowy, brąz 3.41 g, Parchimowicz P-150.a, wybito 100 sztuk, piękne i rzadkie
15 000 zł
29 000 zł
752 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Jan III Sobieski, bez napisu PRÓBA, srebro 22,12 g, Parchimowicz P-153.b, nakład 100 sztuk, moneta wybita stemplem lustrzanym, lekko czyszczona, ale ..
12 500 zł
753 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Romuald Traugutt, bez napisu PRÓBA, srebro 21.96 g, Parchimowicz P-155.b, nakład 100 sztuk, moneta wybita stemplem lustrzanym, nieznaczne ślady czysz..
12 500 zł
10 000 zł
754 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1934, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 22.00 g, Parchimowicz P-158.c, nakład 100 sztuk, moneta wybita stemplem l..
15 000 zł
15 500 zł
755 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1925, Konstytucja odmiana 100 perełek, srebro 25.08 g, Parchimowicz 113.a, nakład 1.000 sztuk, efektowna i rzadka moneta, patyna
9 000 zł
10 500 zł
756 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana 81 perełek, srebro 24.94 g, Parchimowicz 113 b, wybito 1.000 sztuk, ładnie zachowana i bardzo efektowna moneta z 30 aukcji WCN
15 000 zł
18 000 zł