Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA  Zygmunt II August 1545-1572
268 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 10SA11-2, piękny
II+/I-
EF+/UNC-
1 000 zł
1 150 zł
269 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1567, Wilno, Ivanauskas 10SA21-3, drobna wada blachy, ale ładnie zachowany
800 zł
1 050 zł
270 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 10SA28-3, z powodu dwukrotnego odbicia stempla nieco fantazyjny napis, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
600 zł
740 zł
271 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1557, Gdańsk, odmiana z popiersiem króla bez obwódki i z lilijką na końcu napisu oraz krzyżykami po bokach daty, Iger G.57.e (R3), T. 3, w polu dwukrotnie punc..
2 500 zł
4 600 zł
272 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Iger V.62.1.e (R3), Ivanauskas 9SA5-1, T. 18, tzw. trojak ze słabego srebra, dość ładny egzemp..
III/III+
VF/VF+
2 500 zł
273 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Iger V.62.1.a (R3), Ivanauskas 9SA1-1, T. 18, tzw trojak ze słabego srebra, moneta z 21 aukcji..
IV
F
1 750 zł
1 400 zł
274 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, Pogoń bez tarczy, Iger V.62.2 (awers a, rewers b), Ivanauskas 9SA6-2
500 zł
480 zł
275 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1563, Wilno, korona na awersie nie rozdziela napisu, Iger V.63.1.d (R), Ivanauskas 9SA47-8, patyna
350 zł
380 zł
276 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, odmiana napisu L/LI, Iger V.64.1.b (R1), Ivanauskas 9SA51-8, bardzo ładnie zachowany
800 zł
1 050 zł
277 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, odmiana napisu L/L, Iger V.64.1.a (R1), Ivanauskas 9SA50-8, ładny
500 zł
400 zł
278 Zygmunt II August 1545-1572
dwugrosz 1565, Wilno, Ivanauskas 7SA2-1, T. 10, mennicza wada blachy, bardzo rzadki
3 500 zł
3 600 zł
279 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, większa głowa króla, Ivanauskas 5SA6-3, patyna
350 zł
360 zł
280 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, odmiana z małą głową króla, Ivanauskas 5SA6-3, patyna
300 zł
400 zł
281 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1548, Wilno, Ivanauskas 5SA8-4
400 zł
540 zł
282 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 6SA28-8, T. 12, rzadki
1 000 zł
1 250 zł
283 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, na rewersie herb Jastrzęciec, Ivanauskas 5SA11-5, T.12, drobna rysa w tle na awersie, rzadki, patyna
2 000 zł
4 200 zł
284 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, na rewersie herb Jastrzęciec, Ivanauskas 5SA9-5, T. 12, rzadki
1 500 zł
3 200 zł
285 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, moneta bez herbu Jastrzębiec, Ivanauskas 5SA14-6
300 zł
1 700 zł
286 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, Ivanauskas 5SA50-15, dużo blasku menniczego
500 zł
400 zł
287 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1545, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Orzeł i napis, Ivanauskas 4SA8-3, T. 30, bardzo rzadki i ładny
2 500 zł
4 400 zł