Aukcja nr 42
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
214 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1597, Lublin, herb Lewart bez obwódki, Iger L.97.4.a. (R3), rzadki |
400 zł 1 750 zł
215 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1597, Lublin, na dole litery MR bez obwódki, Iger L.97.25.b (R1), delikatna patyna |
300 zł 520 zł
216 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1597, Lublin, na dole litery MR bez obwódki, Iger awers L.97.25.b, rewers L.97.25.d, delikatna patyna |
300 zł 500 zł
217 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1597, Wilno, u dołu głowa byka i herb Chalecki, Iger V.97.2.a, Ivanauskas 5SV52-29 |
350 zł 700 zł
218 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.1.b, wybity z końcówki blachy |
175 zł 260 zł
219 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, odmiana z datą po lewej stronie herbu, omyłkowo zamiast cyfry 9 cyfra 0, Iger awers B.98.5.d, rewers nie notuje |
125 zł 300 zł
220 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.2.a (R2), nierówna patyna, rzadki |
200 zł 260 zł
221 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, litera L z prawej strony herbu Lewart, Iger L.98.3.a (R4), rzadki |
500 zł 2 400 zł
222 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.98.2.a (R), delikatna patyna |
II- EF- |
300 zł 340 zł
223 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.98.2.a (R) |
250 zł 460 zł
224 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, pełna data na dole, Iger L.98.4.b (R) |
250 zł 480 zł
225 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Lublin, litera L dzieli cyfry daty 5 i 9, Iger L.98.6.d (R), (podobny) |
250 zł 780 zł
226 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1598, Wilno, znak głowa wołowa i herb Chalecki, Iger V.98.1.a, Ivanauskas 5SV57-34 |
400 zł 360 zł
227 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.a |
II- EF- |
200 zł 250 zł
228 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1599, Wschowa, litera F z lewej strony herbu Lewart, Iger W.99.1.b |
II- EF- |
125 zł 170 zł
229 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1599, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.99.1 |
250 zł 360 zł
230 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1600, Poznań, odmiana z literą P przy Orle, Iger P.00.2.a, patyna |
150 zł 440 zł
231 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1600, Lublin, na dole pełna data rozdzielona herbem Lewart, Iger L.00.2.a. |
II- EF- |
300 zł 280 zł
232 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1600, Ryga, Iger R.00.1.b (R1), niecentrycznie wybity, rzadszy rocznik |
300 zł 320 zł
233 | Zygmunt III Waza 1687-1632 trojak 1601, Poznań, u dołu pełna data rozdzielona herbem Lewart, Iger P.01.1.a |
150 zł 140 zł