Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  POLSKA  Zygmunt III Waza 1687-1632
174 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1624/3 Gdańsk, interpunkcja SIGIS : III : , moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem, ale ładnie zachowana, delikatna patyna
400 zł
320 zł
175 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1624/3, Gdańsk, interpunkcja SIGIS . III .
II-/III+
EF-/VF+
300 zł
240 zł
176 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1596, Malbork, obwódka wewnętrzna dotyka górnej krawędzi korony
250 zł
177 Zygmunt III Waza 1687-1632
250 zł
200 zł
178 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1596, Malbork, obwódka wewnętrzna dotyka górnej krawędzi korony, patyna
200 zł
160 zł
179 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1596, Malbork, obwódka wewnętrzna dotyka górnej krawędzi korony, odmiana napisowa SEv
250 zł
200 zł
180 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1596, Malbork, obwódka wewnętrzna dotyka dolnej krawędzi korony
250 zł
200 zł
181 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1596, Malbork, obwódka wewnętrzna dotyka dolnej krawędzi korony, otwarte O w wyrazie GROS
250 zł
182 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, litera L nie zachodzi na koronę króla, patyna
600 zł
860 zł
183 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, litera L zachodzi na koronę króla
400 zł
320 zł
184 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla
450 zł
760 zł
185 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1588, Olkusz, Aw: Popiersie króla z małą głową i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Iger O.88.1.a (R7), T. 100, ślad po zawieszce, moneta wielkie..
5 000 zł
4 000 zł
186 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1588, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Iger R.88.2.a (R1), Gerbaszewski 15, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem, ale pięknie zachowana
500 zł
1 550 zł
187 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.c, drobna wada bicia, ale bardzo ładny egzemplarz
250 zł
360 zł
188 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1589, Ryga, Iger R.89.3.c (R) (ale inna interpunkcja), Gerbaszewski 23, piękny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
1 350 zł
189 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1589, Ryga, Iger R.89.3.c (R) (ale inna interpunkcja), Gerbaszewski 15
150 zł
270 zł
190 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1590, Ryga, awers Iger R.90.1.c, rewers Iger R.90.1.d, bardzo ładny
300 zł
860 zł
191 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1591, Olkusz, Iger O.91.1.b (R1), delikatna patyna
400 zł
900 zł
192 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1592, Olkusz, pełna data w 3 wierszu napisu, Iger O.92.4.b (R1), rzadszy typ, patyna
250 zł
460 zł
193 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1592, Olkusz, odmiana z pełną datą i literami I - F po bokach herbu podskarbiego, awers Iger O.92.1, rewers Iger nie notuje, patyna, rzadki
200 zł
1 350 zł