Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
335 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1792, Warszawa, odmiana z literami E - B, złoto 3.49 g, Plage 453, Kaleniecki ss 553-554
8 000 zł
12 200 zł
336 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, odmiana bez kropek po COLONIEN i dacie, srebro 28.04 g, Plage 381, Dav. 1618, piękny stan zachowania, patyna
7 500 zł
9 400 zł
337 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1775, Warszawa, odmiana z napisem LITH, srebro 27.88 g, Plage391, Dav. 1619, na awersie ślady czyszczenia
3 500 zł
2 800 zł
338 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1776, Warszawa, srebro 27.97 g, Plage 393, Dav.1619, justowany, drobne uderzenie na rancie i ślady czyszczenia
2 500 zł
2 600 zł
339 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1783, Warszawa, srebro 27.94 g, Plage 404, Dav. 1620, lekko justowany, patyna
III+/II-
VF+/EF-
5 000 zł
4 000 zł
340 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, srebro 27.58 g, odmiana z krótszym wieńcem, srebro 27.58 g, Plage 407, Dav. 1621, piękny egzemplarz, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
5 000 zł
4 800 zł
341 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, srebro 27.26 g, odmiana z dłuższym wieńcem, srebro 27.41 g, Plage 408, Dav. 1621
2 000 zł
2 200 zł
342 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar historyczny zwany Targowickim, 1793, Grodno?, Warszawa?, srebro 27.47, Plage 410, Dav. 1622, bardzo ładnie zachowany, rzadki
12 000 zł
12 000 zł
343 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, srebro 23.77 g, Plage 373, Dav. 1623
1 750 zł
1 400 zł
344 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, srebro 23.84 g, Plage 373, Dav. 1623, drobne wady blachy
III/III+
VF/VF+
1 250 zł
1 000 zł
345 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, lekko justowany, patyna
III/III+
VF/VF+
1 250 zł
346 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1768, Warszawa, Plage 313, minimalnie justowana
1 000 zł
2 100 zł
347 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka próbna, 1771, Warszawa, EXPERTUS CREDIT, srebro 5.15 g, Plage 472, oryginalny egzemplarz starego bicia, patyna
3 500 zł
5 400 zł
348 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1772, Warszawa, odmiana z literami A-P, Plage 322, rzadszy rocznik
III-
VF-
500 zł
500 zł
349 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1774, Warszawa, odmiana z literami A-P, Plage 324
600 zł
600 zł
350 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, rzadszy rocznik, minimalnie justowana, patyna
1 500 zł
3 100 zł
351 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana z napisem 41 3/4, Plage 347
500 zł
600 zł
352 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, delikatnie justowana, piękny egzemplarz
1 000 zł
1 550 zł
353 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 246, ładnie zachowane, patyna
250 zł
360 zł
354 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1766, Warszawa, Plage 215
150 zł
260 zł