Aukcja nr 42
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
377 | Zamość w oblężeniu 2 złote 1813, Zamość, Plage 125, wada blachy, ale dość ładny egzemplarz |
2 500 zł 2 500 zł
378 | Zamość w oblężeniu 2 złote 1813, Zamość, rzadsza odmiana z odwróconą literą D w wyrazie DOPOMOZ, Plage 127, uszkodzony krążek, ciemna patyna |
III VF |
1 500 zł 1 950 zł