Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  POLSKA  Getto Łódź
481 Getto Łódź
20 marek 1943, Łódź, Parchimowicz 16, bardzo ładne, i rzadkie w tym stanie zachowania
4 000 zł
4 000 zł
482 Getto Łódź
10 marek 1943, Łódź, aluminium, cienki krążek, Parchimowicz 15.a, wyśmienity stan zachowania
400 zł
660 zł
483 Getto Łódź
10 marek 1943, Łódź aluminium, gruby krążek, Parchimowicz 15.b
300 zł
300 zł
484 Getto Łódź
10 marek 1943, Łódź aluminium-magnez, Parchimowicz 15.c, bardzo rzadkie w tak pięknym stanie zachowania
600 zł
485 Getto Łódź
10 marek 1943, Łódź aluminium-magnez, Parchimowicz 15.c, ciemna patyna, rzadki i bardzo ładny egzemplarz
600 zł
620 zł
486 Getto Łódź
5 marek 1943, Łódź aluminium, Parchimowicz 14.a, piękny egzemplarz
400 zł
520 zł
487 Getto Łódź
5 marek 1943, Łódź aluminium-magnez, Parchimowicz 14.b, bardzo rzadkie w tak pięknym stanie zachowania
600 zł
540 zł
488 Getto Łódź
5 marek 1943, Łódź aluminium-magnez, Parchimowicz 14.b, bardzo ładne i rzadkie
500 zł