Aukcja nr 42
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
481 | Getto Łódź 20 marek 1943, Łódź, Parchimowicz 16, bardzo ładne, i rzadkie w tym stanie zachowania |
II+ EF+ |
4 000 zł 4 000 zł
482 | Getto Łódź 10 marek 1943, Łódź, aluminium, cienki krążek, Parchimowicz 15.a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
400 zł 660 zł
483 | Getto Łódź 10 marek 1943, Łódź aluminium, gruby krążek, Parchimowicz 15.b |
II+ EF+ |
300 zł 300 zł
484 | Getto Łódź 10 marek 1943, Łódź aluminium-magnez, Parchimowicz 15.c, bardzo rzadkie w tak pięknym stanie zachowania |
II+ EF+ |
600 zł | |
485 | Getto Łódź 10 marek 1943, Łódź aluminium-magnez, Parchimowicz 15.c, ciemna patyna, rzadki i bardzo ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
600 zł 620 zł
486 | Getto Łódź 5 marek 1943, Łódź aluminium, Parchimowicz 14.a, piękny egzemplarz |
I UNC |
400 zł 520 zł
487 | Getto Łódź 5 marek 1943, Łódź aluminium-magnez, Parchimowicz 14.b, bardzo rzadkie w tak pięknym stanie zachowania |
II+ EF+ |
600 zł 540 zł
488 | Getto Łódź 5 marek 1943, Łódź aluminium-magnez, Parchimowicz 14.b, bardzo ładne i rzadkie |
500 zł |