Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
528 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831 Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, złoto 3.47 g, Plage 269, Fr. 114 |
5 000 zł 6 600 zł
529 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, złoto 3.47 g, Plage 269, Fr. 114, ubytek po urwanej zawieszce |
III VF |
2 000 zł 1 600 zł
530 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowane, ale ładnie zachowane |
II/II+ EF/EF+ |
1 000 zł 1 600 zł
531 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, miejscowa złocista patyna |
II- EF- |
400 zł 600 zł
532 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Plage 276, patyna w zielonkawym odcieniu |
II- EF- |
250 zł 1 150 zł
533 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, ładnie zachowana, delikatna patyna |
II+ EF+ |
750 zł 1 100 zł
534 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładny egzemplarz, delikatna patyna |
II+ EF+ |
600 zł 1 000 zł
535 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, niewielkie uszkodzenie rantu, patyna |
II- EF- |
300 zł 460 zł
536 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, bardzo ładne |
I- UNC- |
750 zł 1 400 zł
537 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładne, patyna |
500 zł 800 zł
538 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, drobne rysy w tle, duże lustro mennicze |
I-/II+ UNC-/EF+ |
10 000 zł 8 000 zł
539 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, ładnie zachowany egzemplarz |
I-/II+ UNC-/EF+ |
8 000 zł 13 000 zł
540 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 500 zł
541 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, Bitkin 1131 R, rzadkie, patyna |
1 500 zł 1 700 zł
542 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, korona szeroka, Plage 323, Bitkin 1087 |
II/II+ EF/EF+ |
1 000 zł 1 550 zł
543 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 326, Bitkin 1132, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
800 zł 900 zł
544 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132 |
II-/III+ EF-/VF+ |
600 zł 720 zł
545 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1133, ładne lustro mennicze |
II- EF- |
1 000 zł 1 050 zł
546 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 433, Bitkin 423, pięknie zachowany, patyna |
I- UNC- |
750 zł 1 600 zł
547 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1847, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 438, Bitkin 426, pięknie zachowany, nierównomierna patyna |
I- UNC- |
750 zł 1 400 zł